«Правила батьківства» Річард Темплар

«Правила батьківства» Річард ТемпларНазва: Правила батьківства
Письменник: Річард Темплар
Рік: 2017
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Психологія, Дитяча психологія, Загальна психологія, Секс і сімейна психологія, Виховання дітей, Зарубіжна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Правила батьківства» Річард Темплар

Книга “Правила батьківства” Річарда Темплара – це як кришталевий куля, що розкриває перед вами таємниці успішного батьківства. Автор не лише подає слушні поради, але й надає вам підтримку і розуміння, яке так часто потрібно молодим батькам.

Кожна сторінка книги – це мудрість, яка прокладає шлях до розуміння дитячого психологічного світу. Річард Темплар допомагає вам розібратися в різних вікових етапах вашої дитини, розкриваючи секрети виховання та спілкування з нею.

Читаючи книгу онлайн, ви відчуєте, як автор співпереживає вашим турботам і нервам. Він не лише дає поради, але й нагадує вам про важливість власного емоційного та фізичного здоров’я.

Темплар пропонує вам не просто методи виховання, а справжні інструменти для створення гармонійних стосунків з вашою дитиною. Його поради супроводжуються прикладами з реального життя, що робить їх більш доступними та зрозумілими.

“Правила батьківства” – це не лише книга, це ваш провідник у світ батьківського щастя та розуміння.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Правила батьківства» Річард Темплар онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka