«Дім, в якому» Маріам Петросян

«Дім, в якому» Маріам ПетросянНазва: Дім, в якому
Письменник: Маріам Петросян
Рік: 2019
Видавництво: #книголав
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Дім, в якому» Маріам Петросян

“Дім, в якому” Маріам Петросян – це поглиблена історія про інтернат, де діти з обмеженими можливостями змушені жити серед темряви та таємниць. У цьому місці, де стіни сповнені містикою, хлопець по прізвиську Курильщик намагається знайти добро та світ, за яким так прагне, серед цих страшних та моторошних обставин.

“Дім, в якому” – книга, яка не для кожного. Вона наповнена болем, приниженням та секретами, які, можливо, краще залишити невідкритими. Та для тих, хто відважується зануритися у цей світ, ця книга стає справжнім відкриттям.

Події розгортаються в спеціалізованому закладі, де підлітки мусять виживати в прямому сенсі цього слова. Невідомо, що становить більшу небезпеку – фізичне насилля чи моральне. Слово може бути таким же смертельним, як і ніж, і в цьому світі навіть власні думки можуть стати зброєю проти тебе.

Чому ж вихованці закладу так бояться вийти на свободу і покинути цей моторошний інтернат з розписаними графіті стінами? Відповіді на це питання розкриваються поступово, роблячи читача ще більше залученим до цієї темної та загадкової історії.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka