«Таємниця тринадцятої години» Ганна Каньтох

«Таємниця тринадцятої години» Ганна Каньтох Назва: Таємниця тринадцятої години
Письменник: Ганна Каньтох
Рік: 2021
Видавництво: АССА
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжна фантастика, Книги для підлітків, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Таємниця тринадцятої години» Ганна Каньтох

“Таємниця тринадцятої години” – це захоплююча подорож у світ магії та небезпеки, де кожна хвилина наповнена таємницями та загрозами.

У 1954 році, у зруйнованій повоєнній Польщі, Ніна Панкович, обдарована надзвичайним розумом та силою янголів, потрапляє у сітку комуністичних спецслужб. Її відправляють до Інституту Тотенвальд, де на «особливих» підлітків чекають жорстокі експерименти.

У новій книзі Ніна та її друзі відправляються на зимові канікули у мальовниче гірське містечко на кордоні. Тут їх навчають стріляти та битися на смерть, готуючи до важливої місії – боротьби з нелюдьми. Але одного ранку Ніна прокидається у дивному вбранні в порожньому палаці на ринковій площі, і зрозуміти, що сталося, виявляється надзвичайно складно. Місто раптово порожніло, і тільки дивна потвора, яка переслідує Ніну, єдиний живий відомій на вулицях.

Чому всі зникли? Що трапилося з містом? І хто ця загадкова потвора? Відповіді на ці питання можуть бути ключем до розкриття таємниці, яка поступово розкривається, коли Ніна зустрічає Яцека, і разом вони розгадують наймоторошніші таємниці цього міста.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таємниця тринадцятої години» Ганна Каньтох онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka