«Таємниця проклятого лісу» Ганна Каньтох

«Таємниця проклятого лісу» Ганна КаньтохНазва: Таємниця проклятого лісу
Письменник: Ганна Каньтох
Рік: 2019
Видавництво: АССА
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків, Зарубіжне фентезі, Фентезі, Зарубіжна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Таємниця проклятого лісу» Ганна Каньтох

“Таємниця проклятого лісу” – це захоплююче продовження трилогії “Безкінечні таємниці” від Ганни Каньтох. Якщо ви шукаєте захопливу магічну подорож, то ця книга – саме те, що вам потрібно.

Після подій першої частини, життя Ніни змінюється назавжди. Вона ще не змогла зрозуміти і оволодіти своєю особливою силою, а це загрожує її безпеці, оскільки на неї полюють люди, які прагнуть використати її дар для своїх злиденних цілей. Перед Ніною стоїть важке завдання – вона повинна навчитися приховувати свої здібності, щоб захистити себе і тих, кого вона любить.

У вирі подій, Ніна знаходиться в таборі, де контактує з янголами, але тут вона також змушена боротися з жорстокими експериментами, які проводять люди в формі. Чи зможе вона вижити та врятувати інших від цього жахливого кошмару?

“Таємниця проклятого лісу” захоплює читача від першої сторінки і не відпускає до останньої. Ця книга – це не лише захоплюючий фентезі, а й глибока думка над силою, дружбою і внутрішньою силою, яка допомагає пережити найскладніші випробування.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таємниця проклятого лісу» Ганна Каньтох онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka