«Щира шахрайка» Емілі Локгарт

«Щира шахрайка» Емілі Локгарт Назва: Щира шахрайка
Письменник: Емілі Локгарт
Рік: 2017
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків, Психологічний триллер

 

 

 

Анотація до книги «Щира шахрайка» Емілі Локгарт

“Щира шахрайка” Емілі Локгарт – це не просто ще один підлітковий роман. Ця книга сповнена інтриги, напруженості і несподіваних поворотів подій, які зачаровують не лише молодих читачів, але й доросле покоління.

У цій історії ви зустрінете Джул, вісімнадцятирічну сироту з неабиякими амбіціями і талантом для перевтілення в різних людей. Вона вміло керується власними цілями, але виконуючи завдання з пошуку зниклої доньки заможних батьків, Джул сама стає жертвою власних ілюзій та прагнень до розкішного життя.

Ця книга відзначається незвичайною формою розповіді, де події викладені навпаки – від кінця до початку. Цей нетиповий підхід додає історії багатошаровості, дозволяючи читачам переживати безліч захоплюючих та несподіваних сюжетних вихідців.

Завдяки майстерній грі авторки з ілюзіями та реальністю, кожна сторінка книги “Щира шахрайка” стає захопливою подорожжю у світ загадок і непередбачуваних подій.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Щира шахрайка» Емілі Локгарт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka