«Попіл і Місячне Сяйво» Редгрейн Лебовскі

«Попіл і Місячне Сяйво» Редгрейн ЛебовскіНазва: Попіл і Місячне Сяйво
Письменник: Редгрейн Лебовскі
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Книги для підлітків, Фентезі, Українське фентезі, Бойове фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Попіл і Місячне Сяйво» Редгрейн Лебовскі

“Попіл і Місячне Сяйво” від Редгрейна Лебовскі — це захоплююча завершальна частина фентезійної трилогії, яка веде читача в епічну фінальну битву між силами добра та зла.

Світ, розколотий на три королівства, стоїть на межі руйнування через нову загрозу — Пожирачів. Чи зможе головна героїня, Адель, зібрати волю та сили, щоб знайти зброю для перемоги над цими страшними ворогами? І чи зможе вона розгадати загадку блокнотів Агнеси, яка може мати вирішальне значення у боротьбі зі злом?

Проте найбільшою загрозою для Адель можуть стати її власні внутрішні демони. Темрява може огорнути її серце, але чи зможе вона подолати ці внутрішні бар’єри та вийти переможницею у цій останній випробуванні?

Ця книга — це не лише завершення захопливої історії, але й шлях до розкриття всіх таємниць, які супроводжували читача протягом усієї трилогії. Завершальна частина, яка розставить усі крапки над “і” і розкриє, чим все ж закінчилася історія, що починалася з простої допитливості однієї дівчини.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Попіл і Місячне Сяйво» Редгрейн Лебовскі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka