«Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі

«Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн ЛебовскіНазва: Сталь та Сонячний шторм
Письменник: Редгрейн Лебовскі
Рік: 2022
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Книги для підлітків, Фентезі, Українське фентезі, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі

“Сталь та Сонячний шторм” від Редгрейна Лебовскі — це захоплива подорож у світ фентезі, яка залишить вас залежними від кожної сторінки. Ця книга — продовження захоплюючої саги, яка розповідає про пригоди головної героїні, Адель, у вигаданому Сонячному королівстві.

Автор звертає увагу на розвиток свого уявного світу, заповнюючи його новими деталями та персонажами, які захоплюють вашу увагу з перших сторінок. Помилки минулої книги виправлено, а акцент зроблено на сильних моментах сюжету, що робить читання ще захопливішим.

В цій книзі вас чекає неймовірна напруга, епічні битви та загадкові протистояння. Адель, коронована у Сонячному королівстві, стикається з новими викликами і загрозами. Вона вирушає на пошуки відповідей та рішень, готова стати на захист свого королівства від бунтівників та злих сил, які загрожують всьому світу.

Ця книга наповнена емоціями, напругою та непередбачуваними поворотами подій. Епілог залишить вас в очікуванні фіналу трилогії, зробивши кожну сторінку незабутньою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka