«Солоні поцілунки» Ольга Купріян

«Солоні поцілунки» Ольга КупріянНазва: Солоні поцілунки
Письменник: Ольга Купріян
Рік: 2016
Видавництво: Академія
Жанр: Книги для підлітків, Романтична проза, Сучасні любовні романи, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Солоні поцілунки» Ольга Купріян

“Солоні поцілунки” Ольги Купріян – це історія про те, як перехід до дорослого життя може бути як захопливим, так і випробувальним. Головна героїня, Мілка, зустрічає своє вісімнадцяте дню народження з купою проблем, які вибухають і змінюють все, що було ідеальним чи звичним.

Книга запрошує вас на подорож у світ підліткових переживань, де кожен крок на шляху до дорослості наповнений навчанням, ризиком, любов’ю та розчаруванням. Мілка разом зі своїми друзями ділиться радощами і складнощами підліткового життя, де кожен вибір може мати великі наслідки.

Читаючи “Солоні поцілунки” онлайн українською мовою, ви зануритесь у світ емоцій, почуттів та переживань, де герої стикаються зі своїми найбільшими страхами та таємницями. Ця книга стане відповіддю на багато питань, що стосуються дорослішання та пошуку власного місця у світі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Солоні поцілунки» Ольга Купріян онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka