«Корона опівночі» Сара Джанет Маас

«Корона опівночі» Сара Джанет Маас Назва: Корона опівночі
Письменник: Сара Джанет Маас
Рік: 2021
Видавництво: Vivat
Жанр: Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Корона опівночі» Сара Джанет Маас

У “Короні опівночі” ви зустрінете Селену, найбільш безстрашну з асасинок, яка, незважаючи на свої лише вісімнадцять років, вже завоювала титул королівської оборонниці. Вона — майстерна вбивця, але її серце зачароване загадковими силами, які вона не може ігнорувати.

Попри свою силу і майстерність, перед Селеною стоїть найважче рішення — вона повинна вибрати між власним щастям і вірністю своєму королівству. Покладена на неї відповідальність змушує її стояти на перехресті, де рішення може коштувати дорого не лише їй самій, але і тим, кого вона любить.

“Корона опівночі” — це захоплююча історія про любов, вірність та боротьбу за майбутнє королівства. Вас чекає емоційне поглиблення в життя головної героїні, яка виявляється перед найважчим вибором свого життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Корона опівночі» Сара Джанет Маас онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka