«Залізне полум’я. Емпіреї. Книга 2» Ребекка Яррос

 «Залізне полум’я. Емпіреї» Ребекка ЯрросНазва: Залізне полум’я. Емпіреї. Книга 2
Письменник: Ребекка Яррос
Рік: 2024
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Книги для підлітків, Фентезі про драконів

 

 

 

Анотація до книги «Залізне полум’я. Емпіреї.Книга 2» Ребекка Яррос

«Залізне полум’я. Емпіреї. Книга 2» Ребекки Яррос — це захопливе продовження епічної саги, яка переносить читачів у світ небезпеки, інтриг і драконів. Головна героїня, Вайолет Сорренґейл, всупереч усім очікуванням, вижила під час першого року навчання у Військовому коледжі Басґіат, але тепер перед нею нові виклики.

Другий курс обіцяє бути ще жорсткішим і виснажливішим. Вайолет повинна навчитися витримувати неймовірний фізичний і моральний тиск, але це не єдина її проблема. Новий віцекомендант вирішив довести її слабкість і легкодухість, змушуючи обирати між честю та любов’ю.

Незважаючи на фізичну слабкість у порівнянні з іншими курсантами, Вайолет має гострий розум і залізну волю. Вона знає, що вершники драконів встановлюють свої власні правила і готова використовувати це на свою користь. Але цього року бажання вижити може бути недостатньо, адже Вайолет розкриває страшну таємницю, яку століттями приховували у Наваррі.

«Залізне полум’я» — це історія про мужність і рішучість, про боротьбу за виживання і вміння протистояти труднощам. Вайолет Сорренґейл ще раз доводить, що навіть у світі, де панує сила, розум і воля можуть стати наймогутнішою зброєю.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Залізне полум’я. Емпіреї.Книга 2» Ребекка Яррос онлайн на сайті https://7knig.online/, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka