«Заблудлий пес. Том 1» VanRah

«Заблудлий пес. Том 1» VanRahНазва: Заблудлий пес. Том 1
Письменник: VanRah
Рік: 2024
Видавництво: Manga Media
Жанр: Комікси, Манга

 

 

 

Анотація до книги «Заблудлий пес. Том 1» VanRah

Загублене місто Іштар, де пліч-о-пліч живуть люди і демонічні істоти-карати, здатні приймати людську подобу. Трущоби міста Шарзи — місце, де демонів майже винищили й поневолили люди, наділивши демонів печатками-договорами, що пов’язують людину з демоном, скориставши та позбавивши останнього частини своєї сили.

Це місце кишить підпільними аренами, насильно заполонені демонами, яких змушують битися один з одним, заради забави людей. Демони, куплені на чорних ринках, стають справжніми божевільними тваринами, чиї життя напряму залежать від боїв, які організовують їхні господарі.

У такому божевільному місці й опинився наш головний герой — Тору, демон-лікан, пов’язаний контрактом з Лоуренсом Моріенсом, босом мафії північного округу Шазри.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Заблудлий пес. Том 1» VanRah онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka