«Якби він був зі мною» Лаура Новлін

«Якби він був зі мною» Лаура НовлінНазва: Якби він був зі мною
Письменник: Лаура Новлін
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Якби він був зі мною» Лаура Новлін

“Якби він був зі мною” Лаури Новлін — це розповідь про те, як змінюються стосунки та почуття протягом часу. Отем та Фінн колись були нерозлучними, але тепер їх шляхи розійшлися, але в їхніх серцях залишилися тільки питання.

У світі, де Отем має свого хлопця та вірних друзів, а Фінн став найпопулярнішою фігурою в школі, вони все одно не можуть позбутися почуттів, які вони відчувають, кожен раз, коли їхні шляхи перетинаються. Чи зможуть вони знову знайти одне одного у цьому вирішальному періоді свого життя?

Авторка заставляє читачів роздумувати про те, як може змінитися життя, і чи є можливість виправити помилки минулого. “Якби він був зі мною” — це історія про час, про упущені можливості, про те, як швидко рухається життя, і чи буде воно чекати на те, щоб вони знову знайшли одне одного.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Якби він був зі мною» Лаура Новлін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Марина

    Книжка супер

    Відповіcти