«Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейгер

«Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейгер
Назва: Востаннє, коли я збрехала
Письменник: Райлі Сейгер
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Фантастика Фентезі Комікси Детективи Сучасна проза Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейгер

У детективному трилері “Востаннє, коли я збрехала” від відомого автора Рейлі Сейґера розкривається історія, яка почалася в елітному літньому таборі “Соловей” під час незабутньої гри “Дві правди і одна брехня.” Чотири молоді дівчата, Вів’єн, Наталі, Елісон та Емма, насолоджувалися своєю дружбою та іграми, але однієї ночі все змінилося.

Емма, одна з учасниць цієї гри, прокидається зі сном, що стає відповіддю на питання, яке триває підсвідомість протягом п’ятнадцяти років: дівчата, що зникли того дня, виходили із будиночка у темряву. Таємниця їх зникнення залишилася нерозкритою.

Емма розкриває додатковий рівень загадковості, коли намагається відновити зниклих дівчат на полотнах своїх картин. Її мистецькі роботи відтворюють хаос і загадковість нічної події, і її дорослий погляд на минуле починає відрізнятися від її дитячого сприйняття.

Запрошена назад до табору як викладачка, Емма розпочинає розслідування, сповнене суспільственого напруги і внутрішнього драматизму. Вона докладає всіх зусиль, щоб розгадати таємницю, і її рішення веде до шокуючих відкриттів. “Востаннє, коли я збрехала” розкриває тонку межу між правдою і обманом, минулим і сучасністю, і нагадує нам, що істина завжди складніша, ніж може здатися на перший погляд.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейгер онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka