«Служниця» Фріда Мак-Фадден

« Служниця » Фріда Мак-Фадден
Назва: Служниця
Письменник: ріда Мак-Фадден
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Жахи трилери Містика Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Служниця» Фріда Мак-Фадден

“Служниця” Фріди Мак-Фадден — це захоплюючий психологічний трилер, де інтрига та таємниця переплітаються в житті головної героїні Міллі Келловей.

Міллі — звичайна жінка, яка прагне врятувати себе від життя, заповненого автівками та сандвічами, і приймає рішення стати служницею у Вінчестерів. Їй обіцяють кращі умови та можливість змінити своє життя, але вона не здогадується, які страхітні таємниці ховаються за дверима цього помісця.

Напруга в будинку Вінчестерів відчувається на кожному кроці, а особливо відносини з господинею будинку, Ніною Вінчестер, що заполонила кожен куток кришталевого маєтку. Міллі, намагаючись розгадати таємницю цієї родини, стикається з шокуючими відкриттями та страхітними обставинами.

Коли істина виходить на світло, Міллі розуміє, що потрапила в смертельну пастку, і тепер їй доведеться боротися за власне виживання в цьому психологічному кошмарі.

“Служниця” — це захоплива історія про виживання, психологічний трилер, який залишає читача на межі сидіння та тримає в напрузі до останньої сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Служниця» Фріда Мак-Фадден онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka