«Переможець» Джек Уелч, Сюзі Уелч

«Переможець» Джек Уелч, Сюзі Уелч Назва: Переможець
Письменник: Джек Уелч, Сюзі Уелч
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Біографії і Мемуари, Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення, Менеджмент, Психологія, Соціальна психологія,

 

 

 

Анотація до книги «Переможець» Джек Уелч, Сюзі Уелч

“Переможець” — це захоплююча подорож у світ успіху, де ви зможете здивуватися і вчитися від двох видатних особистостей: Джека та Сюзі Уелч. Джек Велч, ікона американського бізнесу, протягом 20 років очолював General Electric, тоді як його дружина, Сюзі, була головною редакторкою Harvard Business Review. Разом вони пропонують читачам власний погляд на стратегічні, організаційні та особисті виклики, які виникають на кожному етапі кар’єри.

Ця книга — це не просто розповідь про успіх, але і про стратегії і методи, які дозволили Джеку та Сюзі впоратися з типовими труднощами підприємницького світу. Вони діляться власним досвідом та надають практичні поради, як знайти баланс між роботою та особистим життям, розвивати нові проекти, отримувати підвищення, ефективно співпрацювати з різними людьми та створювати позитивну атмосферу в колективі.

“Переможець” — це не просто книга для тих, хто прагне до успіху, але і своєрідний наставник, який вас вдихне та змінить ваш погляд на життя та кар’єру.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Переможець» Джек Уелч, Сюзі Уелч онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka