«Нові Темні Віки. Колонія» Макс Кідрук

«Нові Темні Віки. Колонія» Макс КідрукНазва: Нові Темні Віки. Колонія
Письменник: Макс Кідрук
Рік: 2022
Жанри: Космічна фантастика, Наукова фантастика, Українська фантастика, Фантастика, Сучасна українська література

 

 

Анотація до книги «Нові Темні Віки. Колонія» Макс Кідрук

2141 рік. Людство на Землі ще не одужало від хвороби клодису, що призвела до найбільшої півстоліття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує виключно вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими навколо планети. Чисельність населення марсіанських колоній перевищує сто тисяч жителів, і третина їх народжені на Марсі. Вони програють суперфахівцям із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці та змушені працювати, як раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Чим більше їх досягає повноліття, тим сильніше вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування колоній.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka