«Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей» Дональд Рос

«Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей» Дональд РосНазва: Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей
Письменник: Дональд Рос
Рік: 2021
Жанри: Менеджмент і кадри

 

 

Анотація до книги «Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей» Дональд Рос

Ця книжка буде актуальною для будь-кого: досвідченого митця чи аматора, студента чи професійного дизайнера, власника бізнесу або домогосподарки. Абсолютно кожен знайде для себе дієві поради з управління часом, завдяки яким значно покращить свою продуктивність.
«Не читай цю книжку» – одна з найкращих книг по тайм-менеджменту, в якій ви не зустрінете складних схем планування або порожню інформацію, яку важко втілити в життя. Натомість, автор познайомить читачів з ефективним методом «списку справ для невиконання», який допоможе з легкістю систематизувати всі ваші справи.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka