«Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

«Хлопчик у смугастій піжамі» Джон БойнНазва: Хлопчик у смугастій піжамі
Письменник: Джон Бойн
Рік: 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

Дев’ятирічний Бруно – веселий німецький хлопчик, який безтурботно живе у Берліні під час Другої світової війни. Коли його батька – високопоставленого офіцера Вермахта – переводять на нове місце, родина переїжджає зі столиці до провінції, і Бруно досить швидко знаходить себе другом зі смішним ім’ям Шмуеля. Той живе на дивній фермі з незвичайними людьми: вони навіть удень ходять у піжамах, грають у номери, пришиті до цих піжам, і тягають якісь тачки. А ще з печей на фермі іноді йде їдкий дим… Роман “Хлопчик у смугастій піжамі” – це книга, не призначена для дітей, навпаки, це дуже доросла річ, звернена до людей, які знають, що таке колючий дріт.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka