«Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну» Карлтон Х. Д.

«Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну» Карлтон Х. Д.Назва: Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну
Письменник: Карлтон Х. Д.
Рік: 2024
Видавництво: Book Chef
Жанр: Гостросюжетні любовні романи, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну» Карлтон Х. Д.

У захоплюючій книзі «Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну», автор Карлтон Х. Д. закручує історію, що охоплює красу та таємницю, небезпеку та відданість, минуле та сучасність.

У середині 1940-х років Женев’єва (Джіджі) Парсонс, червоногуба красуня, відчуває на собі переслідування сталкера. Незважаючи на загрозу, ця увага приносить їй деякий комфорт і радість. Проте її таємниче зникнення залишається невирішеним.

Сімдесят п’ять років потому її правнучка, письменниця Аделіна Рейлі, намагається розкрити таємницю загибелі прабабусі. Читаючи її щоденник, вона опиняється в центрі подій, коли на неї саму полює сталкер. Аделіні доведеться розкрити не лише таємницю смерті Джіджі, але і зіткнутися з Товариством Всесвітнього Відродження, що торгує людьми та практикує жахливі ритуали.

Чи допоможе сталкер Аделіні у розслідуванні? Чи зможе вона врятувати світ від некрофілів-сектантів? Це лише початок захопливої історії, яка зачарує читача і не відпустить його до останньої сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну» Карлтон Х. Д. онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Оксана

    Чекаю продовження…

    Відповіcти