«Гадес і Персефона. Книга 1: Доторк темряви » Скарлетт Сент-Клер

«Гадес і Персефона. Книга 1: Доторк темряви » Скарлетт Сент-Клер Назва: Гадес і Персефона. Книга 1: Доторк темряви
Письменник: Скарлетт Сент-Клер
Рік: 2023
Видавництво: BookChef
Жанр: Фантастика, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Гадес і Персефона. Книга 1: Доторк темряви » Скарлетт Сент-Клер

У захопливому першому томі «Гадес і Персефона: Доторк темряви», вируште в зачарований світ, де магія та реальність переплітаються в дивовижному танці. Персефона, молода богиня, сховала свою божественну сутність, щоб доторкнутися до життя звичайної смертної. Пройшовши шлях навчання та знаходження себе в світі звичайних людей, вона намагається побудувати щасливе та повноцінне існування.

Доля Персефони раптово вирушає в неочікуваному напрямку, коли її подруга Лекса робить несподівану пропозицію відсвяткувати її успіх у елітному клубі, яким володіє сам Гадес, король Підземного світу. Зустріч з загадковим богом на картковому столі призводить до контракту, який змушує Персефону прийняти виклик.

Тепер перед молодою богинею стоїть завдання: протягом шести місяців вона повинна виконати завдання, щоб не залишитися назавжди в темряві Підземного світу. Чи зможе вона пройти цей випробування, викликаючи темряву свого серця та розкриваючи таємниці божественного світу? Зануртеся в епічну подорож, де кохання, відданість та магія обливають кожну сторінку цієї чарівної книги.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гадес і Персефона. Книга 1: Доторк темряви » Скарлетт Сент-Клер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka