«Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» Ґреґ МакКеон

«Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» Ґреґ МакКеонНазва: Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети
Письменник: Ґреґ МакКеон
Рік: 2021
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Мотивація, Саморозвиток, Бізнес, Менеджмент

 

 

 

Анотація до книги «Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» Ґреґ МакКеон

У захоплюючій книзі “Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети” Ґреґ МакКеон відкриває світ нового підходу до життя та роботи. Чи не відчували ви, що, перепрацьовуючи своє життя на повну, ви все одно не досягаєте бажаних результатів? Автор пропонує концепцію есенціалізму, яка дозволяє фокусуватися на найсуттєвіших речах, відкидаючи зайве та вибираючи те, що дійсно важливо.

Ґреґ МакКеон переконує, що неможливо впоратися з усім, та важливо визначати пріоритети, обираючи лише те, що є справжньою суттю вашого життя. Книга надихає на відкидання непотрібного, зосередження на важливому та досягання успіху з мінімальними зусиллями.

Якщо ви прагнете оптимізувати своє життя, визначати пріоритети та досягати успіху, ця книга стане вашим провідником.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» Ґреґ МакКеон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka