«Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин

«Для стосунків потрібні двоє» Володимир СтанчишинНазва: Для стосунків потрібні двоє
Письменник: Володимир Станчишин
Рік: 2021
Жанр: Секс і сімейна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин

Коли вирішуємо будувати стосунки, ми маємо запам’ятати: правильних рецептів немає, кожен прокладатиме свій неповторний шлях. Хтось одружується, а хтось будуватиме тривалі стосунки без офіційної реєстрації шлюбу. У кого будуть діти, а хто житиме без них. Одні будуть разом із людьми протилежної статі, інші – з людьми своєї статі. У всіх цих ситуаціях буде щось спільне, а щось тільки ваше, особливе. У книзі психолог-психотерапевт Володимир Станчишин розповідає про схожі моменти, які може переживати будь-яка пара. Що відбувається, коли закінчується перший етап закоханості? Чому кризи та конфлікти – це нормально? Як змінюється життя, коли у пари з’являється немовля? Як батькам пережити «вибух» дитини? Які етапи проходить сім’я, яка виховує інклюзивну дитину? Чому домашнє насильство – це не особиста справа і про неї треба говорити? Як жити членам сім’ї, де є алкозалежна людина? Як пережити втрату партнера?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka