«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джон Грей

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джон ГрейНазва: Чоловіки з Марса, жінки з Венери
Письменник: Джон Грей
Рік: 1992
Видавництво: КМ-БУКС
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Секс і сімейна психологія, Зарубіжна психологія, Психологія

 

 

Анотація до книги «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джон Грей

Бестселер в Україні! В Україні продано 25 000 екземплярів! Книгу “Чоловіки з Марса, жінки з Венери” автор написав з урахуванням досвіду та фактичного матеріалу, якими він опанував, працюючи консультантом подружніх пар. Розкриваючи таємниці безконфліктного існування, допомагаючи усвідомити, що способи спілкування, емоційні потреби та моделі поведінки представників протилежних статей можуть бути надзвичайно різними, Джон Грей вчить, як порозумітися “представникам різних планет”, дає шанс мільйонам сімей зміцнити свої відносини, порозумітися , відновити. колишні почуття. В основі підходу до відносин між чоловіками і жінками в книзі використовується як метафора припущення, що чоловіки і жінки настільки різні, що їх можна вважати вихідцями з двох різних планет. Джон Грей використовує метафору – римського бога Марса та богині Венери, як вираз стереотипів чоловіка та жінки відповідно.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka