«Зваблення їжею з українським смаком» Євген Клопотенко

«Зваблення їжею з українським смаком» Євген КлопотенкоНазва: Зваблення їжею з українським смаком
Письменник: Євген Клопотенко
Рік: 2020
Видавництво: #книголав
Жанр: Кулінарія

 

 

Анотація до книги «Зваблення їжею з українським смаком» Євген Клопотенко

Автор упродовж кількох років досліджував історію національних страв, вивчав кулінарну літературу різних часів, подорожував по всій країні, спілкувався з істориками, щоб сформувати власне розуміння української кухні та викласти її у новій книзі. У ній – 70 авторських рецептів стародавніх страв, які поділені на 9 розділів. Ви дізнаєтеся як приготувати супи та юшки, страви з м’яса, риби, овочів та грибів, каші, напої, закуски, випічку та солодке.

Окрім рецептів, книга містить чимало цікавих фактів про українські продукти та продукти — як їх споживали раніше, ніж вони корисні, як їх найкраще готувати. А ще кулінарний експерт згадує про свою дослідницьку експедицію та міста, які вразили його своєю кулінарною традицією.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka