«Зодіак убивств» Соджі Шімада

«Зодіак убивств» Соджі ШімадаНазва: Зодіак убивств
Письменник: Соджі Шімада
Рік: 2020
Видавництво: Book Chef
Жанри: Трилери, Класичні детективи, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Детективи

 

 

Анотація до книги «Зодіак убивств» Соджі Шімада

Це містичний детективний трилер, у якому читач нарівні з героями може вирушити на пошуки істини. Історія вбивств по гороскопу бентежить розум і змушує невідривно дотримуватися сюжету оповідання. Також це чудова можливість поринути в атмосферу Токіо далекого 1979 року. Читач занурюється в історію, що сталася в Японії у 1936 році. У замкненій кімнаті було знайдено мертвого художника, який жив у оточенні жінок — дочок, падчериць і племінниць. Після його смерті виявили страшні щоденники, в яких були алхімічні формули та астрологічні знаки, і це не найжахливіше. Найстрашніше те, що вони окреслено плани вбивства цих жінок. Художник був одержимий божевільною ідеєю, що тільки одна з них досконала і втілила все найкраще зі всіх знаків зодіаку, і для того, щоб ця жінка жила, треба вбити інших. Трохи згодом за планом художника хтось починає діяти. Навіть через десятиліття загадка цих злочинів розбурхує громадськість. Токійські вбивства, які наслідували якісь зодіакальні принципи, навіть до 1979 року ніхто так і не розкрив. Зараз на розгадку цієї справи у провісника доль, астролога, детектива та ілюстратора лише тиждень. У читача самі підказки, як і в героїв. То хто першим знайде відповідь?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka