“Життя у позику” Еріх Марія Ремарк

“Життя у позику” Еріх Марія РемаркНазва: Життя у позику
Письменник: Еріх Марія Ремарк
Рік: 2020
Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика, Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги “Життя у позику” Еріх Марія Ремарк

Відомий автогонщик Клерфе приїжджає до швейцарського санаторію «Монтана», щоб відвідати колишнього напарника Хольмана, якому рік тому діагностували туберкульоз.

У санаторії Клерфе зустрічає Ліліан Дюнкерк. Молода жінка невиліковно хвора і чудово розуміє: нудне життя у санаторії не принесе полегшення та не покращить її здоров’я. А тому Ліліан ухвалює відчайдушне рішення: втекти. За допомогою Клерфе вона дістається столиці Франції.

У Парижі обидва герої відчайдушно намагаються жити одним днем, розуміючи: їм нема чого мріяти про майбутнє, яке навряд чи настане. Адже Ліліан ризикує будь-якої хвилини померти від туберкульозу, а кожен заїзд Клерфе цілком може виявитися останнім… Чим закінчиться ця дивна гонка зі смертю? Дізнайтеся, читаючи один із найвідоміших романів Еріха Марії Ремарка!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka