«Жагучі ігри» Ксана Рейлі

«Жагучі ігри» Ксана Рейлі
Назва: Жагучі ігри
Письменник: Ксана Рейлі
Рік: 2023
Жанр: Короткі любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Жагучі ігри» Ксана Рейлі

Тео: Мені вистачало одного погляду на неї, щоб я зрозумів, що вона стане моєю найбільшою проблемою. Луїза де Квінсі — донька мого спонсора, про яку мені заборонено навіть думати. Лицемірна, підступна та хитра принцеса, яка обманула усіх і підставила мене. Тепер мені доведеться одружитися з нею, але я не намірений здаватися, тому готовий розпочати свою жорстоку гру.

Луїза: Мені вистачило одного погляду на нього, щоб мій пульс пришвидшився до двісті ударів на хвилину. Тео Ємчук — крутий мотогонщик, що націлений стати чемпіоном. Самовпевнений, зухвалий і до біса привабливий хлопець, який постійно відштовхує мене та не піддається на мої провокації. Мені довелося зіграти в гру, в результаті якої ми змушені одружитися. Тільки я навіть не здогадувалася, що мій наречений підготував для мене…


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Жагучі ігри» Ксана Рейлі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka