«Загадка дракона» Енжі Собран

«Загадка дракона» Енжі СобранНазва: Загадка дракона
Письменник: Енжі Собран
Рік: 2022
Жанри: Гостросюжетні любовні романи, Сучасні любовні романи, Любовне фентезі, Любовні романи, Молодіжна проза, Романтична проза, Сучасна проза, Фентезі про драконів, Фентезі

 

 

Анотація до книги «Загадка дракона» Енжі Собран

– Народи мені сина! – саме цими словами зустрів мене новий світ – дикий, чужий, жорстокий.
Світ, де правлять люди, що підкорили собі драконів. І, як особливу нагороду за звершення, видають їм нас – обраниць – дівчат, зобов’язаних народити дракона, щоб рід драконів продовжився, а влада імперії зміцнилася.
Але якщо все піде не так? І однією з них стане та, що не захоче бути слухняною лялькою?
Знала б я, до чого приведе мене бажання уникнути ролі інкубатора, не стала б сперечатися з провидінням. І тоді точно не зустріла б того, хто стане моєю дороговказною зіркою й заради кого я пожертвую всім.
Ось тільки чи потрібна йому ця жертва?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka