«Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Ума Найду

«Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Ума НайдуНазва: Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності
Письменник: Ума Найду
Рік: 2021
Жанри: Здоров’я і правильне харчування

 

 

 

Анотація до книги «Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Ума Найду

«Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок» — ви напевно чули цей вислів. Авторка цієї книжки схиляє до іншої інтерпретації: шлях до ментально здорового життя лежить через шлунок і кишківник. Невже завдяки раціону можна подолати депресію і тривожність? Який зв’язок між їжею і настроєм? Чому кишківник називають «другим мозком» і коли він «засмучений»? Який зв’ язок між салямі й біполярним розладом? Що їсти, коли дошкуляють втома й безсоння? Як вплинути на стрес за допомогою меню? Ума Найду аналізує найсучасніші дослідження і пропонує варіанти, як позбутися різних ментальних проблем.

У книжці ви також знайдете історії з психіатричної практики авторки та раціони з детальними рецептами: меню для подолання депресії, тривожності, для ідеального сну, зменшення втоми, поліпшення пам’яті, посилення лібідо тощо.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka