«Як українці зруйнували імперію зла» Олександр Зінченко

«Як українці зруйнували імперію зла» Олександр ЗінченкоНазва: Як українці зруйнували імперію зла
Письменник: Олександр Зінченко
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Історія

 

 

 

Анотація до книги «Як українці зруйнували імперію зла» Олександр Зінченко

Книга “Як українці зруйнували імперію зла” від Олександра Зінченка — це захоплива подорож у минуле, де розкриваються неймовірні події, що ледь не визначили долю цілої імперії.

Автор детально розповідає про період кінця 1991 року, коли Україна вибиралася зі складу Радянського Союзу, процес, що перетворився на історичну подію. За допомогою документів ЦРУ та КГБ, які ще донедавна залишалися секретними, автор розкриває найглибші таємниці того часу.

Читачі отримають можливість зануритися у світ тієї епохи, переживши події через очі учасників і свідків. Політики, історики, письменники розкажуть свої спогади, відтворюючи кожну деталь того періоду.

Книга відповідає на питання, як і чому саме українці обрали шлях незалежності, надаючи світлу важливість ролі національного руху в руйнуванні “імперії зла”.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Як українці зруйнували імперію зла» Олександр Зінченко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka