«Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

 «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

Назва: Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?
Письменник: Вікторія Горбунова
Рік: 2016
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Виховання дітей, Дитяча психологія, Психологія

 

 

Анотація до книги «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

Настільна книжка для батьків. Як батькам знайти хитку рівновагу між турботою про безпеку дитини та гіперопікою, відмовитися від традиційних «виховних залякувань» та покарань за помилки? Як допомогти дитині відчути себе компетентною поряд із батьками та однолітками і розвинути у неї адекватну самооцінку? Як навчити її жити щасливим дитячим життям, а не «переживати» численні тривоги світу дорослих? Досвідчений дитячий психолог та психотерапевт розповість про небезпеки методик раннього розвитку, проблеми «безпроблемних» відмінників та про те, чому непосидючим шибайголовам так важливо щодня бачити прояви батьківської турботи.

Вікторія Горбунова – психолог та психотерапевт з майже 20-річним досвідом, доктор психологічних наук і мати маленького сина. Попередня книжка “Виховання без нервування” допомогла тисячам батьків знайти підхід до дитини!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka