«Все тільки починається» Зоряна Лешко

«Все тільки починається» Зоряна ЛешкоНазва: Все тільки починається
Письменник: Зоряна Лешко
Рік: 2016
Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Жанр: Книги про пригоди, Короткі любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, Сучасні любовні романи.

 

 

 

Анотація до книги «Все тільки починається» Зоряна Лешко

У романі “Все тільки починається” від Зоряни Лешко читачі знайдуть захоплююче поєднання казкової романтики та реалізму, яке переплітається з загадковою містикою та непередбачуваними поворотами подій. Головна героїня, Леся, звичайна дівчина, яка стикається з нелегким пошуком справжнього кохання та щастя.

Історія Лесі починається зі скептичним повороженням на дзеркалах, яке виявляється дивовижним експериментом, що змінює її життя. Невідомий хлопець поцілує її у щоку, залишаючи загадковий слід у її пам’яті. Цей інцидент відкриває двері до світу таємниць і несподіваних зустрічей.

Після декількох років Леся знову зустрічає загадкового незнайомця – цього разу на сайті знайомств. Її внутрішні суперечності між закоханістю у нового хлопця, Руслана, та зобов’язаннями перед нареченим, Ярославом, роблять сюжет ще більш заплутаним та захоплюючим.

Читачі миттєво потрапляють у вир інтриг, відчуваючи всі переживання та емоції Лесі. Її сумніви, надії, страхи та розчарування зроблять її персонажем, з яким можна легко співчувати та співпереживати.

Роман “Все тільки починається” – це захоплююча подорож до внутрішнього світу головної героїні, яка виявляється дуже близькою та реальною для кожного читача.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Все тільки починається» Зоряна Лешко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka