«В сталевих грозах» Ернст Юнґер

«В сталевих грозах» Ернст ЮнґерНазва: В сталевих грозах
Письменник: Ернст Юнґер
Рік: 2022
Жанри: Біографії і Мемуари, Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Книги про війну, Література 20 століття, Історична література, Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги «В сталевих грозах» Ернст Юнґер

«Мета цієї книги – дати читачеві точну картину тих переживань, які піхотинець – стрілець і командир – відчуває, перебуваючи у знаменитому полку, і тих думок, які при цьому відвідують його. Книга з’явилася із щоденникових записів, відлитих у формі спогадів. Я намагався записувати безпосередні враження, бо помітив, як швидко вони стираються в пам’яті, через кілька днів, приймаючи вже зовсім інше забарвлення. Я витратив чимало сил, щоб списати пачку записників… і не шкодую про це. мій намір – це не живопис, як це могло бути, але описувати все так, як це було насправді. », – З передмови Е. Юнгера до 1-го видання «У сталевих грозах».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka