«Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

«Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін СунімНазва: Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі
Письменник: Гемін Сунім
Рік: 2012
Жанри: Релігія, Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

Немає сил бігти зі швидкістю, яку диктує світ сьогодні. Та що там бігти — немає сил, щоб просто йти… Тому сповільни крок і відкрий для себе новий світ. Не потрібно бігти, встигати і прискорюватися — потрібно взяти в руки ці правила з усвідомленості і прочитати — до останньої сторінки. Автор Гемін Сунім — відомий буддист. У своїй книзі він розповідає, як не потрапити в пастки повсякденності і знайти свій шлях до душевної рівноваги. Автор ілюстрацій — корейський художник Янґ Чул Лі. Яскравий і незабутній стиль приніс художнику світове визнання.

Ця книга навчить глибшого розуміння і співчуття не тільки до самого себе, а й до ближнього.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka