“Уламки дитячих травм. Чому ми хворіємо і як це припинити” Донна Джексон Наказава

“Уламки дитячих травм. Чому ми хворіємо і як це припинити” Донна Джексон НаказаваНазва: Уламки дитячих травм. Чому ми хворіємо і як це припинити
Письменник: Донна Джексон Наказава
Рік: 2022
Жанри: Психотерапія та консультування

 

 

 

Анотація до книги “Уламки дитячих травм. Чому ми хворіємо і як це припинити” Донна Джексон Наказава

Діти вважають найщасливішим та безтурботним періодом життя. Проте це завжди так. Стреси, наприклад сварки чи розлучення батьків, жорстоке поводження в сім’ї чи знущання ровесників, смерть рідних чи близьких, часті переїзди тощо, стають причиною психічних розладів та фізичних недуг, навіть якщо безпосереднього зв’язку між ними не бачать. У книзі «Уламки дитячих травм» дослідниця Донна Джексон Наказава зібрала історії людей, яким вдалося знайти цей зв’язок і розірвати його. Автор докладно розповідає, як впливає на нас «застрявання» у негативному минулому, чому ми не можемо позбутися хворобливих спогадів, чим відрізняється переживання стресу хлопчиками та дівчатками і що саме потрібно зробити, щоб змінити ситуацію.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka