«Українська мова для іноземців. Крок за кроком» Данута Мазурик

«Українська мова для іноземців. Крок за кроком» Данута МазурикНазва: Українська мова для іноземців. Крок за кроком
Письменник: Данута Мазурик
Рік: 2017
Жанри: Шкільні підручники

 

 

 

Анотація до книги «Українська мова для іноземців. Крок за кроком» Данута Мазурик

Пропонований підручник призначений для навчання іноземців української мови від початкового (“нульового”) рівня до рівня В1 (Рубіжного). Опанування матеріалу підручника дасть змогу іноземцеві навчитися говорити, читати, писати українською мовою та розуміти її на слух у межах комунікативних тим “Знайомство”, “Зовнішність”, “Характер”, “Сімя”, “Уподобання”, “Навчання”, “Відпочинок” худе. Матеріал викладено за комунікативно – когнітивним принципом і поділено на 37 уроків.Зміст підручника відповідає вимогам і нормам, що містить Навчальна програма з української мови для відділень/факультетів доуніверситетської підготовки іноземних громадян, затверджена Міністерством освіти і науки України. Підручник передбачає роботові з викладачем (консультантом) і може бути використаний як для навчання в групі чи для індивідуальної роботи, так і в процесі дистанційного навчання. Підручник одномовний, що дає змогу застосовувати його у багатонаціональних групах без мови-посередника.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka