«Убивство — це легко» Агата Крісті

«Убивство — це легко» Агата КрістіНазва: Убивство — це легко
Письменник: Агата Крісті
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Поліцейські детективи, Класичні детективи, Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Убивство — це легко» Агата Крісті

“Убивство — це легко” Агати Крісті – це захоплююча подорож у світ таємниць і непередбачуваних поворотів. Поліцейський Люк Фіцвільям, відправляючись поїздом до Лондона, навмисно чи не навмисно обирає вагон разом із міс Пінкертон, яка несе інформацію про загадкові вбивства у Вічвуді.

Люк, занурений у свій сумнів і скептицизм, не приділяє особливої уваги розповідям пасажирки. Однак сюжет розвивається несподівано, коли виявляється, що майже одразу після того, як міс Пінкертон виходить з поїзда, її збиває машина.

Тепер, в обличчя власних сумнівів і вигід, Люк змушений визнати, що справа далеко не така проста, як він гадав. Він вирушає до Вічвуда, де кожний крок приводить його до нових таємниць, і розслідування розкриває вражаючу мозаїку інтриг, брехні та заплутаних злочинів. “Убивство — це легко” – це таємнича гра, в яку читач втягується, намагаючись розгадати головоломки та відкрити правду, яка прихована за кожним обертом сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Убивство — це легко» Агата Крісті онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka