«Цифровий брендинг. Повне покрокове керівництво зі стратегії, тактики, інструментів та вимірювань» Деніел Роулз

«Цифровий брендинг. Повне покрокове керівництво зі стратегії, тактики, інструментів та вимірювань» Деніел РоулзНазва: Цифровий брендинг. Повне покрокове керівництво зі стратегії, тактики, інструментів та вимірювань
Письменник: Деніел Роулз
Рік: 2018
Видавництво: Фабула
Жанри: Маркетинг, PR, реклама, Залучення клієнтів, Бізнес-книги

 

Анотація до книги «Цифровий брендинг. Повне покрокове керівництво зі стратегії, тактики, інструментів та вимірювань» Деніел Роулз

Мета цієї книжки — показати, чим насправді є бренд у цифровому світі, що він робить для практичних результатів, як його можна досягти і, найголовніше, виміряти й поліпшити. Вона допоможе вам створити надійну основу для планування, реалізації та вимірювання ефективності ваших цифрових кампаній. Тобто ви зможете розробити вимірювану цифрову стратегію, засновану на чітких цілях.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka