«Тривожні люди» Фре́дрик Ба́кман

«Тривожні люди» Фре́дрик Ба́кманНазва: Тривожні люди
Письменник: Фре́дрик Ба́кман
Рік: 2022
Видавництво: #книголав
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Гумор, Гумористична проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Тривожні люди» Фре́дрик Ба́кман

“Тривожні люди” – це глибокий погляд на людську природу через призму несподіваного злочину, який ніколи не відбувся. Грабіжник, який мріє про великі зловісні подвиги, випадково потрапляє в ситуацію, де він стає заручником для восьми дуже різних за характерами людей, які оглядають квартиру, що продається.

Під час цього непередбаченого зіткнення вони починають відкривати одне одному свої найглибші таємниці, розкриваючи свої мрії, страхи та нездоланні перешкоди. Від подружжя, що тільки починає насолоджуватися пенсією, до молодої пари, яка очікує дитину, кожен персонаж має свою власну історію і бореться зі своїми внутрішніми демонами.

Ця книга – це смішна і водночас рухлива історія про те, як незвичайні обставини можуть об’єднати найрізноманітніших людей. Вона пропонує читачам не лише розважальний сюжет, але й глибокі висновки про дружбу, прощення і важливість співчуття в нашому житті, навіть у найтяжчі моменти.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тривожні люди» Фре́дрик Ба́кман онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka