«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс ДешнерНазва: Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Письменник: Джеймс Дешнер
Рік: 2011
Жанри: Зарубіжні пригоди, Книги про пригоди, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи
Серія: Той, що бiжить лабiринтом

 

 

Анотація до книги «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

Це кінець. «БЕЗУМ» відібрав у Томаса все: життя, друзів і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє. Та чи переживе його бодай хтось? Однак «БЕЗУМ» не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірить жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka