Серія книг «Той, що бiжить лабiринтом»

Серія книг «Той, що бижить лабіринтом»

Хтось любить насолодитися своєю книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілу серію. Адже до героїв прикипаєш всю душу і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

У нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серію книг «Той, що біжить лабіринтом»  ознайомитись можна нижче.

«Той, що би жити лабіринтом» Джеймс Дешнер

«Той, що би жити лабіринтом» Джеймс ДешнерОтямившись у ліфті, Томас пам’ятає тільки одне: власне ім’я. Ліфт виносити його у дивне місце, де мешкають такі самі підлітки, як він, – підлітки, якими навіщось стерли пам’ять. Усіх їх для чого помістили у велетенський лабіринт, з якого вони вже два роки марно шукають вихід. Але вихід знайти треба будь-що, бо дуже скоро жалюгідне, однак безпечне життя закінчиться, і чи можете когось тоді вижити?

«Випробування вогнем» Джеймс Дешнер

«Випробування вогнем» Джеймс ДешнерВтеча з лабіринту мала відкрити Томасу й решту ґлейдерів шлях на свободу. Тільки виявилося, що тести ще не закінчилися, і тепер їх чекає друга фаза — випробування вогнем у розжареній пустелі, яку дуже влучно назвали Пеклом. На те, щоб перетнути Пекло й дістатися безпечного прихистку, глейдери мають дві тижні. Але тепер у них є конкуренти, тож ставки підвищуються. Кому вдасться дійти до кінця й не загинути?

«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс ДешнерЦе кінець. «БЕЗУМ» відібрав у Томаса все: життя, друзі і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє. Та чи переживе його бодай хтось? Однак «БЕЗУМ» не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірити жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.