«Тіло, мій дім» Рупи Каур

«Тіло, мій дім» Рупи КаурНазва: Тіло, мій дім
Письменник: Рупи Каур
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Історії з життя, Повісті, розповіді, Поезія

 

 

 

Анотація до книги «Тіло, мій дім» Рупи Каур

У книзі “Тіло, мій дім” Рупі Каур розкриває перед читачем глибоку та вразливу подорож у світ власного “я”. Ця збірка поезій — це не лише слова на папері, але й відкритий діалог з самим собою, який змушує зупинитися й задуматися про важливі аспекти життя.

Авторка надає голос своїм власним думкам, відчуттям і переживанням, спонукаючи читача подивитися на себе з іншого кута. У цих віршах Рупі Каур розмовляє про важливість любові до себе, процесу прийняття свого тіла та своєї ідентичності, а також про важливість підтримки та сестринства.

Через свої слова вона надихає на відкритість, розуміння та готовність до змін. Кожен вірш — це запрошення в глибини своєї душі, де можна знайти себе, прийняти і полюбити себе таким, який ти є. “Тіло, мій дім” — це не лише книга, це мантра самоприйняття та любові, яка змінює життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тіло, мій дім» Рупи Каур онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka