«Таро для початківців. Посібник із бездоганного читання карт, розкладів і виконання інтуїтивних вправ» Стефані Капоні

«Таро для початківців. Посібник із бездоганного читання карт, розкладів і виконання інтуїтивних вправ» Стефані Капоні
Назва: аро для початківців. Посібник із бездоганного читання карт, розкладів і виконання інтуїтивних вправ
Письменник: Стефані Капоні
Рік: 2023
Видавництво: Стефані Капоні
Жанр: Езотерика

 

 

 

Анотація до книги «Таро для початківців. Посібник із бездоганного читання карт, розкладів і виконання інтуїтивних вправ» Стефані Капоні

“Таро для початківців. Посібник із бездоганного читання карт, розкладів і виконання інтуїтивних вправ” від Стефані Капоні – це інформативний і докладний посібник, який призначений для тих, хто тільки починає вивчати мистецтво Таро. Авторка, яка має понад двадцять років досвіду роботи з Таро, ділиться своїми знаннями та відомостями, щоб допомогти початківцям зрозуміти картки Таро і вчитися їх читати.

Книга наголошує на важливості інтуїції та внутрішнього сприйняття при читанні карт Таро. Авторка розкриває секрети тлумачення карт, навчає, як правильно слухати власну інтуїцію та встановлювати зв’язок з колодою Таро. Крок за кроком, читачі дізнаються, як налаштовувати власну енергетику для точного і глибокого розкриття значення карт.

Посібник супроводжується чудовими ілюстраціями, які допомагають краще розуміти кожну карту Таро і її символіку. Авторка також надає прості вправи і практичні поради для полегшення процесу вивчення і розкриття карт.

“Таро для початківців” допоможе новачкам у світі Таро стати впевненими в читанні карт, створювати розклади і розкривати значення карт з допомогою інтуїції та енергетики. Ця книга стане корисним ресурсом для тих, хто бажає вивчити мистецтво Таро і розвинути свої навички в цій сфері.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таро для початківців. Посібник із бездоганного читання карт, розкладів і виконання інтуїтивних вправ» Стефані Капоніонлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka