«Таємнича пригода в Стайлзі» Агата Крісті

«Таємнича пригода в Стайлзі» Агата КрістіНазва: Таємнича пригода в Стайлзі
Письменник: Агата Крісті
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Сучасні детективи, Короткі любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Таємнича пригода в Стайлзі» Агата Крісті

“Таємнича пригода в Стайлзі” Агати Крісті — це запаморочлива історія, де смертельна загадка сплітається в розкішному маєтку Стайлз-Корт. Відзначена господиня, Емілі Інґлторп, трапляється жертвою хитроумного отруєння стрихніном. Підозра падає на її чоловіка, який, здається, має всі мотиви успадкувати її майно в разі смерті.

Однак в цій грі виживання на кожному кроці криється неочікувана інтрига, яка робить Еркюля Пуаро єдиною надією на розкриття справи. Відомий детектив виявляється у своєму елементі, коли зводить до купи загадкові сліди та алібі, розкриваючи справжню таємницю, яка приховується за дверима маєтку.

Таємниці, замкнуті в кімнатах маєтку Стайлз-Корт, стають ареною для розгортання геніальних детективних ходів Пуаро. Загадковість і пристрасть Агати Крісті виблискує в цьому витонченому пазлі, де розгадка таємниці знаходиться в руках самого великого детектива.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таємнича пригода в Стайлзі» Агата Крісті онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka