«Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмила Петрановська

«Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмила Петрановська Назва: Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини
Письменник: Людмила Петрановська
Рік: 2021
Видавництво: Vivat
Жанр: Дитяча психологія, Психологія, Загальна психологія, Секс і сімейна психологія, Соціальна психологія, Виховання дітей

 

 

 

Анотація до книги «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмила Петрановська

Книга “Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини” Людмили Петрановської – це не лише надзвичайно цінний ресурс для майбутніх батьків, але і важлива книга для всіх, хто цікавиться психологією виховання та стосунків між батьками та дітьми.

Авторка пропонує читачеві глибокий занурення в тему емоційного зв’язку, покладаючи в основу наукову теорію прив’язаності. Книга допомагає розібратися в тому, як формується емоційний багаж дитини, які принципи та цінності закладаються в її психіку у процесі спілкування з батьками та оточуючими.

Важливість книги полягає не лише в наданні практичних порад для батьківства, але й у показі важливості розвитку емоційного інтелекту дитини. Читачеві відкриваються не лише етапи формування емоційного зв’язку, але й шляхи та стратегії, що дозволять стати міцною опорою для своєї дитини.

“Таємна опора” – це не лише книга для тих, хто виховує дітей, але і джерело цінної інформації для всіх, хто прагне краще розуміти себе та взаємини з близькими. Читач знайде відповіді на багато питань, які стосуються взаємодії з дітьми та їхнього емоційного розвитку.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмила Петрановська онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka