«Свідчення» Вікторія Амеліна

«Свідчення» Вікторія АмелінаНазва: Свідчення
Письменник: Вікторія Амеліна
Рік: 2024
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Поезія, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Свідчення» Вікторія Амеліна

Перша поетична збірка української письменниці, документалістки та документаторки воєнних злочинів Вікторії Амеліної. Вірші з цієї книжки Вікторія почала писати на початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, а останній — був написаний за декілька днів до її загибелі від ракетного удару по Краматорську 27 червня 2023 року.

Те, що ви відчуєте, коли читатимете ці вірші, — реальне. Пустку, яка залишиться на місці незрозумілих для вас емоцій після прочитання збірки, можна заповнити лише пам’яттю і боротьбою за справедливість.
Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою в форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Свідчення» Вікторія Амеліна онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka