«Степан Бандера: …коли один скаже: Слава Україні!» Микола Романович Посівнич, Степан Бандера

«Степан Бандера: …коли один скаже: Слава Україні!» Микола Романович Посівнич, Степан БандераНазва: Степан Бандера: …коли один скаже: Слава Україні!
Письменники: Степан Бандера, Микола Романович Посівнич
Рік: 2015
Видавництво: Дискурсус
Жанри: Українська публіцистика, Біографії і Мемуари, Політика, політологія, Історична література

 

 

Анотація до книги «Степан Бандера: …коли один скаже: Слава Україні!» Микола Романович Посівнич, Степан Бандера

Книга «Степан Бандера: …коли один скаже: Слава Україні!» Степана Бандери та Миколи Посівнича – збірник статей відомого українця, що ознаменував собою епоху боротьби нації за своє право мати державу та волю. Микола Посівнич є укладачем цієї книги, що зібрав найбільш важливі та відомі статті Бандери, давши змогу сучасникам та наступникам відомого громадсько-політичного діяча зрозуміти, ким був один з найбільш знакових людей свого часу.

Оповідь автора поділена на дві частини. Перша складається зі згаданих статей Бандери, що дозволяють зрозуміти його погляди на життя та політичну ситуацію в країні та світі. Вона демонструє собою еволюцію поглядів та зміну світобачення з приходом нової війни в Європу. В свою чергу, друга частина є більш біографічною, орієнтованою на те, щоб показати читачеві передусім Бандеру як живу людину, що мала свої сильні та слабкі сторони. Міфілогізованість, що пов’язана з його постаттю, безпрецедентна, тому важливо, що такі книги існують.

Біографічна частина книги містить в собі не тільки записи самого Провідника й його інтерв’ю, але й коментарі людей, що були знайомі з ним особисто та добре знали його, як людину. Прочитання книги дозволяє сформувати для себе відповідь на питання: ким був Степан Бандера? Важко переоцінити його значимість для формування української національної ідеї, якій він слідував все своє життя ще з підліткового віку.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka