«Собор Паризької Богоматері» Віктор Гюго

«Собор Паризької Богоматері» Віктор ГюгоНазва: Собор Паризької Богоматері
Письменник: Віктор Гюго
Рік: 1831
Жанри: Зарубіжна класика, Історична література, Література 19 століття

 

 

 

Анотація до книги «Собор Паризької Богоматері» Віктор Гюго

“Собор Паризької Богоматері” – це перший історичний роман французькою мовою, створений завдяки прагненню зберегти величну пам’ятку архітектури. У ньому на тлі середньовічної Франції розгортається драма за участю вуличної танцівниці-циганки Есмеральди та дзвонаря-горбуна Квазімодо. Він набуває сміливості, щоб спробувати врятувати від смерті молоду красуню. Втрачений символ Франції – Нотр-Дам – згорів, і Париж разом із усією Францією вже ніколи не буде колишнім. Однак на сторінках роману Гюго його головний герой, Собор Паризької Богоматері, стоятиме завжди. А під склепіннями готичного собору розгортатиметься драматична історія кохання – одна з найвідоміших і фатальних в історії літератури. Інтриги та несподівані повороти, любов і ревнощі, помста та віроломство, смерть на ешафоті та загибель від неможливості пережити втрату коханої — на тлі середньовічної Франції з її блиском та жахами.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka