«Сніги Кіліманджаро» Ернест Хемінгуей

«Сніги Кіліманджаро» Ернест ХемінгуейНазва: Сніги Кіліманджаро
Письменник: Ернест Хемінгуей
Рік: 1936
Жанри: Класична проза, Легка проза, Зарубіжна класика, Література 20 століття

 

 

Анотація до книги «Сніги Кіліманджаро» Ернест Хемінгуей

“Сніги Кіліманджаро” – збірка короткої прози Ернеста Хемінгуея різних років. Ці розповіді вражають глибиною і безпомилковою точністю образів, у яких цілком втілюється знаменитий «принцип айсберга», винайдений самим Хемінгуеєм. Екзотичні сцени африканського сафарі контрастують з лісовою красою Мічигана, а ще з особливою поетикою буденності, в яку повністю поринають герої, щоб відволіктися від тривожних і страшних думок.

Втрачені можливості і життя на всю, вічні пошуки сенсу життя і погляд у вічі смерті, кохання і травми війни, що різко поділяє життя на «до» і «після», безнадійність і надія — все це звучить у прозі Ернеста Хемінгуея з властивою лише йому простотою , з приголомшливою силою.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka