«Шовкопряд» Роберт Гелбрейт

«Шовкопряд» Роберт Гелбрейт Назва: Шовкопряд
Письменник: Роберт Гелбрейт
Рік: 2021
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Детективи, Сучасні детективи, Зарубіжні детективи, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Шовкопряд» Роберт Гелбрейт

У величавому місті Лондону, де вікна віддзеркалюють світанкові мрії та нічні кошмари, розгортається нова загадкова історія з детективом Кормораном Страйком в головній ролі.

Письменник Оуен Квайн зникає безвісти, залишивши за собою лише відбиток своєї бурхливої творчості та розбурханий світ своїх персонажів. Його дружина впевнена, що він просто втік, але для Страйка кожне зникнення — це підозра на новий злочин.

Сатиричний роман Оуена Квайна, наповнений гострими висловленнями та викриттям темних сторін суспільства, стає кришкою, за якою ховаються багато секретів. Страйк знає: щоб розкрити таємниці, треба розігнати павутину обману, навіть якщо це означає відкрити двері до наймутніших закутків світу літератури.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Шовкопряд» Роберт Гелбрейт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka